Tr
En

HAKKIMIZDA

2004 yılında kurulan Maz Tekstil Dünyanın önde gelen tekstil markalarına örme gurupları kategorisin de hazır giyim konfeksiyon tesisi ile ihracat yapmaktadır.

İstanbul Bağcılar-Güneşli’de bulunan 2.400 m2 üretim tesisimiz de tasarım ve üretim ekipleri ile birlikte müşterilerin oluşabilecek ihtiyaçlarını öngörüp ürün geliştirme çözümlerini hayata geçirmektedir, Tasarım sürecinden ve ürünlerin mağazalara ulaştırılmasına kadar olan süreç uzman ekiplerce titizlikle yönetilmektedir.

Kumaş kontrolünden başlayarak, Modelhane,Kesim, Dikim, Paketleme bölümleri ile koli teslimine kadar tüm üretim süreci kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Üretim ürün kategorilerimiz;
Erkek – Bayan- Çocuk ayrımı yapılmadan tüm örme guruplarına hitap etmektedir, T-shirt- Atlet- Sweatshirt-Elbise- Etek-Tayt- Eşofman-Şort olmak üzere tüm üst ve alt guruplar da tasarım ve üretim kalemlerine hizmet vermektedir.

Tüm üretim aşamasını kendi bünyemizde yaptığımız için, Bu kontrol kabiliyeti bize daha yüksek kaliteli ürünler üreterek her geçen gün daha iyi servis sunmamızı sağlamaktadır.

Maz Tekstil uzman kadrosu ile tekstil endüstrisinin ihtiyacı olan; yenilikçi, bilgili, esnek, yaratıcı, kumaş argesi, ve son moda trendlerini yakabileyecek, kriterlere sahiptir.